Opel ‘En Yenilikçi Marka 2010’ Ünvanını Aldı…

 
 
 
 
 • “Plus X Award 2010” ödülleri Köln’de verildi
 • Plus X Ödülleri için 32 Ülkeden 144 kişilik jüri tarafından belirlenmiş bini aşkın ürün aday oldu
 • Bu yarışmada özellikle gelişim, yenilikçilik, kalite, tasarım, sürüş konforu, ergonomi ve ekoloji konuları değerlendirildi
 • Yeni Meriva ve Yeni Astra toplam 7 kategoride ödül kazandı
 • Opel otomotiv sektörünün en yenilikçi markası olarak onurlandırıldı

  Opel Meriva yenilikçilik, tasarım, işlev ve ergonomi kategorilerinde ödül kazanırken Astra da tasarım, işlev ve ergonomi dallarında ödüle layık görüldü.

  Opel aynı zamanda spor arabalar ve üreticiler arasından seçilen “En yenilikçi marka 2010” ödülüne sahip oldu. Meriva ve Astra aynı zamanda kendi segmentleri içerisinde “2010 yılının en iyi ürünü” olarak adlandırılmışlardı.

  Opel Insignia 2009 yılında ön kamera sistemi, kalite ve yenilikçilik ile ödüllendirildikten sonra bu yılda ödül alışkanlığı Opel Astra ve Meriva ile devam etti.

  Opel Türkiye Genel Müdürü Özcan Keklik bu konuda: “Bu ödülleri kazanmış olmamızdan dolayı çok gururluyum. Bu ödüller, bize markamızın güçlü yönlerinden tasarım ve işlevselliğin, Plus X ödüllerinin tarafsız jürisini de etkilediğini göstermektedir. Ayrıca ergonominin de önemli bir rol oynadığını ve bu rolün gün geçtikçe daha da önem kazandığını da görmekteyiz”

  Yeni Meriva’nın örneğin FlexDoors ismi verilen arkaya doğru açılan arka kapı sistemi, FlexSpace adlı arka koltuk sistemi ve FlexRail adlı orta konsolu kişisel uyarlama sistemi gibi birçok teknik ve pratik yeniliklere sahip. Bu esnek monocab Türkiye pazarına Eylül ayında giriş yapacak.

  Tasarım, işlevsellik ve ergonomi gibi özelliklerine ek olarak beş kapılı Astra ekonomi konusunda da yeni standartlar belirliyor. Kilometre başına sadece 109gramlık CO2 emisyonu ve 100 kilometrede sadece 4.1 Litrelik yakıt tüketimiyle Astra 1.3 CDTI ecoFlex kompakt sınıfının en ekonomik arabalarından biri. Avrupa genelinde Opel Astra 150.000 adeti aşkın siparişe ulaşmış durumda.

 • Yorum bırakın

  Henüz yorum yapılmamış.

  Comments RSS TrackBack Identifier URI

  Bir Cevap Yazın

  Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

  WordPress.com Logosu

  WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

  Twitter resmi

  Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

  Facebook fotoğrafı

  Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

  Google+ fotoğrafı

  Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

  Connecting to %s

  • ana sponsorumuz

   .
  • HOLLAND SHIELDING SYSTEMS – FARADAY KAFESİ VE SAĞIR ODA UYGULAMALARI

   .